Kuruluş 2010
Pzts-Cmts - Sat 8:00 - 18:00        
Antalya Havalandırma İklimlendirme Mekanik

Hakkımızda

Erc Antalya Havalandırma

Biz Kimiz?
Ticaret hayatımıza; çağdaş ve dinamik yapısıyla sektörde kısa sürede saygın bir yer edinmiş ve 2010 yılından günümüze Erc iklimlendirme Mekanik Tesisat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. unvanıyla sizlere başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Profesyonel kadromuzla fabrika, otel, hastane, iş-alışveriş merkezleri, restoran, kapalı otopark, villa ve toplu konutlar, kapalı spor salonları, resmi kurum ve kuruluşlara ait bina ve tesislerin komple mekanik tesisat, elektromekanik tesisat, proses ve otomasyon uygulamaları, projelendirme, teknik danışmanlık ve taahhüt işleri, uygun fiyatlar ve dünyanın en kaliteli malzeme ve işçiliği ile garantili çözümler sunmaktayız.
Profesyonel kadromuzla otel, restoran, alışveriş merkezi, kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler, hava limanları, konut projeleri vb. gibi yerlerde mekanik tesisatı, merkezi ısıtma soğutma sistemleri, havalandırma, iklimlendirme, bina otomasyonu, sıhhi tesisat kurulumu ve projelendirme, taahhüt işleri ile hizmet vermekteyiz.
Firmamız ilk gününden itibaren teknolojinin, iletişimin, sosyal gelişimin ve ekonomik koşulların getirdiği değişime paralel olarak kendini sürekli yenilemektedir. Biz ürettiğimiz çözümlerle, kaliteli hizmetimizle rekabet ederiz. Temel amacımız işverenin istediği hizmeti en yüksek kalitede, en uygun fiyata, firma ilkelerinden ödün vermeden teklif etmektedir.
Bu temel ilkeler doğrultusunda ilk günden itibaren taahhüdümüz altında tamamlanan işler, bir sonraki iş için en güçlü referansımız olmuştur. Profesyonel personelimiz, işveren ve işçi ilişkilerinde şeffaflık ve dürüstlüğü birinci öncelikli ilke edinmiş olup, bu tercih için kalitesine olumlu olarak yansıyarak firmanın sektör içindeki saygınlığında en önemli unsur olmuştur.
Yapınızın içinde gece-gündüz çalışan ve sağlığınızı doğrudan etkileyen tek sistem MEKANİK TESİSAT (HVAC)’dır. Unutmayın “iklimlendirme bizim işimiz”.

ERC HAVALANDIRMA İKLİMLENDİRME LTD.ŞTİ.
Misyonumuz ve Vizyonumuz

• Meslek ahlakını benimseyen, müşterilerinin memnuniyetini önemseyen, haklarının ve sorumluluklarının bilincinde, her zaman öncü ve yenilikçi uygulamaları ile “referans firma” olma özelliğini sürdürmek.

• Teknolojiyi takip etmek, yaratıcılığı kullanmak, gelecek vaat eden alternatif üretim proseslerini değerlendirmek ve uygulamak.
• Modern üretim teknikleri ve işletme entegrasyonu ile ürün yelpazesini genişletmek.
• Gelişen pazarın rekabet koşullarına uygun olarak kaliteyi, verimliliği ve ürünün gelişimini devamlı artırarak, firmamızı sektörde öncü bir kuruluş haline getirmek.

Ticaret hayatımıza; çağdaş ve dinamik yapısıyla sektörde kısa sürede saygın bir yer edinmiş ve 2010 yılından günümüze ERC İklimlendirme Mekanik Tesisat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. unvanıyla sizlere başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

ERC Adres

Ahatlı Mh. 75.Yıl Cad. No:130
Aygün Apt.Kat:2 D:4
Kepez / ANTALYA
Telefon: +90 532 521 07 73
bilgi@erchavalandirma.net

           

Konum