Kuruluş 2010
Pzts-Cmts - Sat 8:00 - 18:00        
Antalya Havalandırma İklimlendirme Mekanik

Çalışma alanlarımız

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİMİZ..

Antalya Havalandırma, İklimlendirme ihtiyacınız için bize danışmadan karar vermeyin..

SOĞUTMA SİSTEMLERİ

 Merkezi soğutma sistemleri, çok çeşitli uygulama alanlarındaki yüksek kapasiteli soğutma ihtiyaçlarını en etkin ve en ekonomik biçimde karşılamak amacıyla tasarlanmış paket tip soğutma sistemleridir.

HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

Konutlarda güvenliği tehdit edici unsurlardan biri de fena kokular, yüksek sıcaklık aşırı nemden meydana gelen sağlığa uygun olmayan hava şartlarıdır.

ISITMA SİSTEMLERİ

 Isıtma sistemleri çeşitli biçimlerde gruplandırılabilir. Bu konuda esas olarak sıcak su ile ısıtma sistemi incelenecektir. Diğer ısıtma sistemleri, özel ısıtma sistemleri başlığı altında ele alınacaktır. Isıtma sistemlerini boyutlarına göre;

MEKANİK TESİSAT

Mekanik tesisat, inşaat işlerinde makine mühendisliğinin etkinlik alanına giren işlerin tümüne verilen addır. Bu işler mekanik işler veya tesisat işleri olarak da adlandırılır. Bir mekanik tesisat genellikle aşağıdaki bileşenlerde oluşur;

ANTALYA HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

Konutlarda güvenliği tehdit edici unsurlardan biri de fena kokular, yüksek sıcaklık aşırı nemden meydana gelen sağlığa uygun olmayan hava şartlarıdır. Fena kokular, terlemeler, sigara dumanları, fabrikalardan ve bacalardan çıkan gazlar, elbiselerden yayılan kokular, kullanılan malzemenin kendi özelliklerinden kaynaklanan kokulardan meydana gelir. Havalandırma insan sağlığını korumak ve insanların rahat çalışmalarını sağlamak amacıyla yapılır.

ANTALYA İKLİMLENDİRME

Antalya iklimlendirme stabilitezasyon sağlanması ısı nem dengesi gibi konuların çözümü uzman ekibimize ve tecrubemize dayanarak gönül rahatlığı ile firmamıza müracaat edebilirsiniz.Yıllardır irili ufaklı pekçok alanda iklimlendirme konusunda çözümler sunuyoruz..

ANTALYA ERC HAVALANDIRMA

Ticaret hayatımıza; çağdaş ve dinamik yapısıyla sektörde kısa sürede saygın bir yer edinmiş ve 2010 yılından günümüze Erc Havalandırma Mekanik Tesisat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. unvanıyla sizlere başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Havalandırma
Antalya Havalandırma Sistemleri

Soğutma
Antalya Soğutma Sistemleri

Isıtma
Antalya Isıtma Sistemleri

İklimlendirme
Antalya İklimlendirme Sistemleri

“…Yapınızın içinde gece-gündüz çalışan ve sağlığınızı doğrudan etkileyen tek sistem MEKANİK TESİSAT (HVAC)’dır. Unutmayın “iklimlendirme bizim işimiz”..”

Referanslarımızı Görün..

Şimdiye kadar bizi tercih eden müşterilerimize yaptığımız çalışmalarımızı görmeden karar vermeyin

REFERANSLAR
Ticaret hayatımıza; çağdaş ve dinamik yapısıyla sektörde kısa sürede saygın bir yer edinmiş ve 2010 yılından günümüze ERC İklimlendirme Mekanik Tesisat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. unvanıyla sizlere başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

ERC Adres

Ahatlı Mh. 75.Yıl Cad. No:130
Aygün Apt.Kat:2 D:4
Kepez / ANTALYA
Telefon: +90 532 521 07 73
bilgi@erchavalandirma.net

           

Konum